Zespół

Agata Broniszewska

Agata Broniszewska

Dyrektorka Fundacji Stabilo, Koordynatorka projektów, Badaczka, Mentorka. Ukończyła kierunek Ochrona Dóbr Kultury sp. Konserwatorstwo na Wydziale Sztuk Pięknych UMK. W fundacji zaczynała pracę jako wolontariuszka, wspinając się po kolejnych szczeblach. Szczególnie zainteresowana w obszarze rynku pracy, konsultacji społecznych, aktywności na rzecz społeczności lokalnej, aktywnej partycypacji w edukacji. W wolnym czasie uprawia ogród, robi przetwory i piecze własny chleb na zakwasie. Miłośniczka architektury i wszelkich staroci. Piastunka psa i roślin.

  Łukasz Broniszewski

  Łukasz Broniszewski

  Prezes Zarządu, Koordynator działalności gospodarczej, ekspert ds. konsultacji, Specjalista ds. Współpracy z Instytucjami Monitorowanymi. Absolwent filozofii na UMK, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Szkoły Partycypacji Społecznej. Działacz społeczny, ekspert z zakresu partycypacji społecznej, edukacji, kultury, konsultacji społecznych, kształtowania przestrzeni publicznej. W wolnych chwilach gra w toruńskiej lidze squasha, zimą - morsuje, latem - żegluje, do tego uprawia ekologiczny ogród permakultury.

   Paulina Róg-Wróblewska

   Paulina Róg-Wróblewska

   Kierowniczka ds. finansowych i ewaluacji. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2007 roku zaangażowana w działania społeczne, szczególnie w dziedzinie polityki, rynku pracy, kultury. Zainteresowana projektowaniem i aranżacją wnętrz. Mama dwóch niesfornych żywiołów: Kazimierza i Henryka. Fanka klubu piłkarskiego Arsenal Londyn.

    Adrian Stelmaszyk

    Adrian Stelmaszyk

    Mentor, Absolwent Filozofii na UMK specjalizujący się w aksjologii oraz tanatologii. Aktywista społeczny działający na rzecz osób wykluczonych i dyskryminowanych między innymi w grupie „Toruń bez ksenofobii” oraz w partii Razem. Aktywnie spełnia się też na polu kultury, współorganizując lub występując na wydarzeniach muzycznych i literackich. Prywatnie miłośnik kotów, wegetarianin i bibliofil.

     Piotr Zwarycz

     Piotr Zwarycz

     Specjalista ds. badań. Absolwent socjologii oraz prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie doktorant z zakresu nauk prawnych w Katedrze Kryminalistyki. Od 2013 roku zaangażowany w działalność badawczą, w szczególności w zakresie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Prowadzi badania dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz podmiotów prywatnych. Zainteresowany wpływem nowych technologii na zmianę społeczną. W wolnych chwilach podróżuje na dwóch i czterech kółkach. Robi zdjęcia i dużo gotuje – często łączy jedno z drugim.

      Filip Gołębiewski

      Filip Gołębiewski

      Koordynator Innowacji Społecznej "Box Grywalizacji"; socjolog, badacz, trener, coach, PR-owiec. Koordynator wielu projektów badawczych. Prowadzi szkolenia i warsztaty z różnych zakresów (wystąpienia publiczne, Public Relations, funkcjonowanie polskiego sądownictwa, partycypacja obywatelska, itp.). W przeszłości m.in. doktorant w Instytucie Socjologii UMK. Ojciec dwóch "córeczek tatusia", pasjonat sportu i gier planszowych, w które zarówno gra jak i tworzy.