Zespół

Łukasz Broniszewski
Łukasz Broniszewski

Prezes Zarządu, Koordynator działalności gospodarczej, ekspert ds. konsultacji. Absolwent filozofii na UMK, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Szkoły Partycypacji Społecznej. Działacz społeczny, ekspert z zakresu partycypacji społecznej i konsultacji, kształtowania przestrzeni publicznej. W wolnych chwilach gra w toruńskiej lidze squasha, zimą - morsuje, latem - żegluje, do tego uprawia ekologiczny ogród.

  Paulina Róg-Wróblewska
  Paulina Róg-Wróblewska

  Kierowniczka ds. finansowych i ewaluacji, Mentorka. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2007 roku zaangażowana w działania społeczne, szczególnie w dziedzinie polityki, rynku pracy, kultury. Zainteresowana projektowaniem i aranżacją wnętrz. Mama dwóch niesfornych żywiołów: Kazimierza i Henryka. Fanka klubu piłkarskiego Arsenal Londyn.

   Adrian Stelmaszyk
   Adrian Stelmaszyk

   Mentor, Ekspert ds. konsultacji społecznych i szkoleń. Absolwent Filozofii na UMK specjalizujący się w aksjologii oraz tanatologii. Aktywista społeczny działający na rzecz osób wykluczonych i dyskryminowanych między innymi w grupie „Toruń bez ksenofobii” oraz w partii Razem. Aktywnie spełnia się też na polu kultury, współorganizując lub występując na wydarzeniach muzycznych i literackich. Prywatnie miłośnik kotów, wegetarianin i bibliofil.