Zespół

Agata Broniszewska

Agata Broniszewska

Dyrektorka fundacji, Koordynatorka projektów, Członkini zespołów monitorujących, Badaczka. Ukończyła kierunek Ochrona Dóbr Kultury sp. Konserwatorstwo na Wydziale Sztuk Pięknych UMK. W fundacji zaczynała pracę jako wolontariuszka, wspinając się po kolejnych szczeblach. Szczególnie zainteresowana w obszarze rynku pracy, konsultacji społecznych, aktywności na rzecz społeczności lokalnej. W wolnym czasie uprawia ogród, robi przetwory i piecze własny chleb. Miłośniczka architektury i wszelkich staroci.

  Łukasz Broniszewski

  Łukasz Broniszewski

  Prezes Zarządu, Koordynator działalności gospodarczej, ekspert ds. konsultacji, Członek zespołów monitorujących, Społecznik. Absolwent filozofii na UMK, Szkoły Liderów Społeczeństwa Obywatelskiego oraz Szkoły Partycypacji Społecznej. Działacz społeczny, ekspert z zakresu partycypacji społecznej, edukacji, kultury, konsultacji społecznych, kształtowania przestrzeni publicznej. W wolnych chwilach gra w toruńskiej lidze squasha, zimą - morsuje, latem - żegluje, do tego uprawia ekologiczny ogród permakultury.

   Filip Gołębiewski

   Filip Gołębiewski

   Główny Specjalista ds. Badań, Specjalista ds. Współpracy z Instytucjami Monitorowanymi; socjolog, badacz, trener, coach, PR-owiec. Koordynator wielu projektów badawczych. Prowadzi szkolenia i warsztaty z różnych zakresów (wystąpienia publiczne, Public Relations, funkcjonowanie polskiego sądownictwa, partycypacja obywatelska, itp.). W przeszłości m.in. doktorant w Instytucie Socjologii UMK. Ojciec dwóch "córeczek tatusia", pasjonat sportu i gier planszowych, w które zarówno gra jak i tworzy.

    Paulina Róg-Wróblewska

    Paulina Róg-Wróblewska

    Kierowniczka ds. finansowych i ewaluacji, Członkini zespołów monitorujących, Społeczniczka. Ukończyła politologię na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, od 2007 roku zaangażowana w działania społeczne, szczególnie w dziedzinie polityki, rynku pracy, kultury. Zainteresowana projektowaniem i aranżacją wnętrz. Mama niesfornego Kazimierza. Fanka klubu piłkarskiego Arsenal Londyn.

     Piotr Zwarycz

     Piotr Zwarycz

     Członek zespołów monitorujących, Badacz. Absolwent socjologii oraz prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Aktualnie doktorant z zakresu nauk prawnych w Katedrze Kryminalistyki. Od 2013 roku zaangażowany w działalność badawczą, w szczególności w zakresie funkcjonowania wymiaru sprawiedliwości. Prowadzi badania dla instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz podmiotów prywatnych. Zainteresowany wpływem nowych technologii na zmianę społeczną. W wolnych chwilach podróżuje na dwóch i czterech kółkach. Robi zdjęcia i dużo gotuje – często łączy jedno z drugim.

      Anna Zglińska

      Anna Zglińska

      Członkini zespołów monitorujących, Społeczniczka. Z wykształcenia historyczka. Prezeska i współzałożycielka Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Oddział w Toruniu. Od 2007 roku angażuje się w działania społeczne na rzecz dziedzictwa kulturowego i rozwoju społeczeństwa obywatelskiego. Bierze udział w konsultacjach społecznych, również w ramach "Włącznika Obywatelskiego". Zainteresowana relacjami między władzą samorządową a rozwojem postaw obywatelskich mieszkańców. Po pracy działa na rzecz Fundacji Kot, zrywa nielegalne reklamy i zazielenia po partyzancku okolicę.