Porozmawiajmy o Winnicy – Warsztaty przyszłościowe

Zapraszamy na konsultacje społeczne – Porozmawiajmy o Winnicy!
To już trzecie spotkanie w procesie konsultacji społecznych dotyczących sposobu zagospodarowania obszaru przyrodniczego Winnicy, położonego na zachód od mostu gen. Elżbiety Zawackiej (obszar wskazany na tej mapie).
Spotkanie odbędzie się:
📆 26 października 2024 (sobota), g. 11:00
📍 Dwór Artusa, Sala Wielka, Rynek Staromiejski 6
Tym razem będą to warsztaty przyszłościowe- zaplanowaliśmy dyskusję przy stolikach i zebranie pomysłów mieszkanek/ ców Torunia oraz innych grup interesariuszy (np. przedsiębiorców i aktywistów).
Dlaczego rozmawiamy o Winnicy?
To obszar wyjątkowo cenny przyrodniczo- chcemy się wspólnie zastanowić się, jak powinien być zagospodarowany i w przyszłości użytkowany.
Gospodarzem konsultacji jest Miasto Toruń oraz Miejska Pracownia Urbanistyczna
Proces realizują: Fundacja Stabilo i Fundacja Toruńskiej Psychologii.
 
W ramach procesu konsultacyjnego w miesiącu październiku odbywają się 3 spotkania z mieszkańcami i jedno otwarte webinarium.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach konsultacji społecznych „Jaki może być Czarny Spichrz w przyszłości?”, tym razem adresatami wydarzenia są przedstawiciele NGO, [...]

Fudacja Stabilo realizuje projekt Bez-cenne dziedzictwo: Wystawa czasowa w pomieszczeniach fortu XIV w Toruniu z planowanym wernisażem i oprowadzaniem w dniach [...]

Trwają konsultacje społeczne pt. „Jaki może być Czarny Spichrz w przyszłości?”, dotyczące nowej przestrzeni kulturalnej we Włocławku. Czarny Spichrz mieści [...]