Rada Fundacji

Robert Małecki

Robert Małecki

jest politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania i autorem poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. 
Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdziePorzuć swój strachKoszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętego thrillera psychologicznego pt. Żałobnica.
www.robertmalecki.pl

fot. Łukasz Piecyk

Łukasz Płaza

Łukasz Płaza

jest adwokatem. Ukończył studia prawnicze oraz Podyplomowe Studia Prawa Podatkowego na Wydziale Prawa i Administracji UMK. W 2006 r. ukończył aplikację prokuratorską w Prokuraturze Okręgowej w Toruniu. Obecnie jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Toruniu. Przez lata był związany z czołową kancelarią prawną w woj. kujawsko-pomorskim. Współpracował z wiodącymi kancelariami ogólnopolskimi. Jest laureatem Nagrody Profesjonalista Roku (miesięcznik Forbes, 2012). Wyróżniony dyplomem Rzecznika Praw Obywatelskich prof. Adama Bodnara za działalność pro bono na rzecz ochrony wolności obywateli i praw człowieka (2019).
Posiada doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych procesów sądowych. Prowadzi także działalność szkoleniową, w szczególności dla lekarzy i farmaceutów.

fot. Łukasz Piecyk

Justyna Tyszka-Rochna

Justyna Tyszka-Rochna

jest specjalistką ds. księgowości i rachunkowości. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu na kierunku Zarządzanie finansami i rachunkowość. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej firm. Od 20 lat prowadzi Biuro Rachunkowe w Toruniu. Posiada szeroką wiedzę na temat wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.
W ramach współpracy z Fundacją Stabilo szkoli z podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. W sposób przejrzysty tłumaczy zawiłości wszelkich przepisów. Swobodna atmosfera podczas zajęć, prostota przekazu oraz umiejętność połączenia teorii z praktyką to najmocniejsze strony jej szkoleń.