Rada Fundacji

Robert Małecki

Robert Małecki

jest politologiem, filozofem i dziennikarzem, a także nauczycielem kreatywnego pisania i autorem poczytnych kryminałów. Uznawany za jednego z najlepszych specjalistów w tej branży. 
Laureat Nagrody Wielkiego Kalibru oraz nagrody Kryminalnej Piły za Skazę, a także Nagrody Czytelników Wielkiego Kalibru za Wadę – obie powieści z cyklu z komisarzem Bernardem Grossem. Kryminalne serca czytelników zdobył świetnie skonstruowaną, mroczną i wciągającą do ostatniej strony trylogią z dziennikarzem Markiem Benerem (Najgorsze, dopiero nadejdziePorzuć swój strachKoszmary zasną ostatnie). Jest również autorem znakomicie przyjętego thrillera psychologicznego pt. Żałobnica.
www.robertmalecki.pl

fot. Łukasz Piecyk

Justyna Tyszka-Rochna

Justyna Tyszka-Rochna

jest specjalistką ds. księgowości i rachunkowości. Ukończyła Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu na kierunku Zarządzanie finansami i rachunkowość. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej firm. Od 20 lat prowadzi Biuro Rachunkowe w Toruniu. Posiada szeroką wiedzę na temat wszystkich aspektów prowadzenia działalności gospodarczej.
W ramach współpracy z Fundacją Stabilo szkoli z podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. W sposób przejrzysty tłumaczy zawiłości wszelkich przepisów. Swobodna atmosfera podczas zajęć, prostota przekazu oraz umiejętność połączenia teorii z praktyką to najmocniejsze strony jej szkoleń.